×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes CLK Lambda-sonde
Lambda-sonde Meyle 014 803 0027
Vingersonde, M18x1.5
014 803 0027
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1020 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 182,18
€ 43,72
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 3195
M18 x 1,5, Verwarmd
33 10 3195
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 83,48
€ 52,59
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 4157
M18 x 1,5, Verwarmd
33 10 4157
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 321 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 74,19
€ 46,74
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-501
Verwarmd
6PA 358 221-501
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 117,12
€ 40,99
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00017
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00017
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 332 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 360 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 119,62
€ 119,62
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00018
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00018
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 542 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 405 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 126,40
€ 126,40
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00232
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00232
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1302 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 1165 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 1330 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 163,24
€ 163,24
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken