×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes E Klasse Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
581 Resultaten
×
Filter op
€ 260,27
€ 104,11
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 339,05
€ 84,76
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
€ 232,42
€ 81,35
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 304,02
€ 109,44
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 294,27
€ 126,54
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 234,36
€ 100,78
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 374,25
€ 127,24
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 289,01
€ 101,16
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 324,30
€ 139,45
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 772,85
€ 332,33
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 361,29
€ 126,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 827,01
€ 124,05
- -85%
Tijdelijk uitverkocht
€ 296,23
€ 127,38
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADA107012
M18 x 1,5, Verwarmd
ADA107012
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 196,78
€ 196,78
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meyle 014 803 0000
Sprongsonde, M18x1.5
014 803 0000
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 175,74
€ 68,53
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meyle 014 803 0004
Sprongsonde, M18x1.5
014 803 0004
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 151,95
€ 60,78
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meyle 014 803 0022
Planarsonde, voor katalysator, M18x1.5
014 803 0022
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 183,07
€ 60,42
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895657
Diagnosesonde, Na katalysator, D-vorm
0895657
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 930 |
| Kabellengte [mm] | 825 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 105,33
€ 105,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895671
IAM
0895671
| Aantal leidingen | 5 |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 195,95
€ 195,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 199,26
€ 199,26
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 177242
M18 x 1,5, Verwarmd
177242
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 75,98
€ 47,87
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 177243
M18 x 1,5, Verwarmd
177243
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 71,98
€ 46,79
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 177247
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
177247
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Aantal leidingen | 3 |
€ 110,62
€ 68,58
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 3195
M18 x 1,5, Verwarmd
33 10 3195
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 83,48
€ 52,59
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 3989
M18 x 1,5, Verwarmd
33 10 3989
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 75,98
€ 47,87
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 4157
M18 x 1,5, Verwarmd
33 10 4157
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 321 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 74,19
€ 46,74
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-501
Verwarmd
6PA 358 221-501
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 117,12
€ 40,99
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.05270.18.0
Verwarmd
7.05270.18.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
€ 146,35
€ 60,00
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00001
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00001
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Hoogte [mm] | 25,1 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 722 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 585 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 132,58
€ 132,58
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00017
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00017
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 332 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 360 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 119,62
€ 119,62
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00018
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00018
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 542 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 405 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 126,40
€ 126,40
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00217
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00217
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,13 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 520 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 77,61
€ 77,61
Tijdelijk uitverkocht