Nissan Lambda-sonde
- 100 Nx
- 200 Sx
- 300 Zx
- 300Zx
- 350 Z
-
Toon minder Toon meer
- 370 Z
- Almera
- Altima
- Armada
- Bluebird
- Bluebird Sylphy
- Cab Star
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Figaro
- Gt-R
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Patrol
- Pixo
- Prairie
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Quest
- Quest Mini Passengeran
- Rogue
- Sentra
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Sunny
- Terrano
- Tiida
- Titan
- Urvan
- Vanette
- X-Trial
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, M18x1,5
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 295 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -67%
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, M18x1,5
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 215 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -61%
035906265B, Uitlaatbocht, Regelsonde, Onverwarmd
| Voor OE nummer | 035906265B |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Aantal contacten | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Onverwarmd |
- -8%
Onverwarmd, Regelsonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 5963516 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 1 |
034906265F, Verwarmd
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
OE EQUIVALENT, Verwarmd
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
- -24%
030906265BH, Zr insulated gnd, Verwarmd
| Voor OE nummer | 030906265BH |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Kwaliteit | Zr insulated gnd |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
Regelsonde, M12
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 460001907010 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 3 |
Regelsonde, B269012P01, Ovaal
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | B269012P01 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Verwarmd, 226901N001, Ovaal
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226901N001 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Breedband-lambdasonde, 2269000Q1K, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1K |
| Lengte [mm] | 510 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 2269000Q1L, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1L |
| Lengte [mm] | 414 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, 22693EY00A, Na katalysator, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 22693EY00A |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 370 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226931NA0A
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226931NA0A |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, 226A0BV81A
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 226A0BV81A |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258030313 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55204058 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, 2269000Q1E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1E |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
Onverwarmd, 2269000QAA, Ovaal
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 2269000QAA |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Onverwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 4408954 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, 1628SW
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628SW |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, 00001628SW, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 00001628SW |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -4%
4LSD3J, Titan, M 12x1,25, Diagnosesonde
| Voor OE nummer | 4LSD3J |
| Materiaal | Titan |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,25 |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
Uitlaatbocht, Titan, M 12x1,25
| Voor OE nummer | 6762457 |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Materiaal | Titan |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,25 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
021906265N, M 18x1,5, Verwarmd
| Voor OE nummer | 021906265N |
| Buitendraad [mm] | M 18x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 0258007038 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 8627750 |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 30751545 |
| Lengte [mm] | 1210 |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226915W900
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226915W900 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal contacten | 4 |
- -5%
Verwarmd, 226908U300
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226908U300 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 4 |
Breedband-lambdasonde, 1K0998262L
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 1K0998262L |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, 03C906262A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 03C906262A |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |