Peugeot 508 Lambda-sonde
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 6 |
- -34%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 318 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -17%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, 18x1,5
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | 18x1,5 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Versie | ZR PLANAR |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 400 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, 18x1,5, Hoekig
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Totale lengte [mm] | 580 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, 18x1,5
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Lengte [mm] | 610 |
| Schroefdraadmaat | 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Vingersonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Vingersonde |
| Voor OE nummer | V99760001 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 350 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
- -11%
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 446 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -11%
Diagnosesonde, Na katalysator, OE
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 9813838380 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Diagnosesonde, Na katalysator, Hoekig
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 480 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Diagnosesonde, Na katalysator, IAM
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 9813838380 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Versie | IAM |
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal contacten | 6 |
- -65%
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
- -65%
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 5 |
- -65%
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd
| Beschikbaar vanaf kwartaal | 202503 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 560 |
- -6%
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Diagnosesonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 465 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 495 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 412 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 440 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,18 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 497 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 384 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 525 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Na katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator, voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
- -18%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 6 |
- -6%
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 410 |
- -33%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 406 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 320 |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 322 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 346 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 352 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 565 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 464 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 595 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |