×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot Expert Lambda-sonde
Lambda-sonde Meat Doria 81649
Breedband-lambdasonde
81649
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55204005 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 132,37
€ 132,37
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81955E
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
81955E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275929 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 101,11
€ 101,11
Tijdelijk uitverkocht
€ 145,82
€ 72,91
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 91776
Sprongsonde
91776
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1480 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 162,95
€ 162,95
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 92031
Sprongsonde, Verwarmd
92031
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 159,38
€ 159,38
Tijdelijk uitverkocht
€ 116,60
€ 116,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95604
Sprongsonde, Verwarmd
95604
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 133,58
€ 112,22
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505335
Regelsonde
2505335
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
€ 81,94
€ 62,28
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00284
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00284
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,18 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 647 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 505 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 675 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 128,56
€ 128,56
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00422
Met siliconenisolatie, wit, Vingersonde, Verwarmd
LBS00422
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 570 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,83
€ 56,83
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.02604.03.0
Verwarmd, M18 x 1,5
7.02604.03.0
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
€ 96,80
€ 90,02
- -7%
Tijdelijk uitverkocht