×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault 9 Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
143 Resultaten
×
Filter op
Lambda-sonde Meat Doria 811087E
Planarsonde, OE EQUIVALENT
811087E
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258030313 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 89,59
€ 89,59
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81791
Planarsonde
81791
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 8200771294 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 105,85
€ 105,85
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81791E
Planarsonde, 2269000Q1F, OE EQUIVALENT
81791E
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1F |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 66,03
€ 66,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81872
Breedband-lambdasonde, 226A47292R
81872
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 226A47292R |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 135,25
€ 135,25
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81902
Breedband-lambdasonde
81902
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 0105424118 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 162,30
€ 162,30
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81902E
Breedband-lambdasonde, A0105424118, OE EQUIVALENT
81902E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | A0105424118 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 107,50
€ 107,50
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81934
Breedband-lambdasonde, 226A41772R
81934
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 226A41772R |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 112,49
€ 112,49
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81934E
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
81934E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 0258030336 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 53,75
€ 53,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,95
€ 21,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,34
€ 28,34
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 97413
Verwarmd, Sprongsonde
97413
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 542 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 82,74
€ 61,23
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00021
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00021
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 536 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 565 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 109,38
€ 109,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00131
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00131
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,14 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 77,33
€ 77,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00288
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00288
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,13 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 515 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 545 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 99,11
€ 99,11
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 92752
Verwarmd, Sprongsonde
92752
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 116,04
€ 91,67
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken