×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Captur Lambda-sonde
Lambda-sonde NTK 95686
Sprongsonde, Rond
95686
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 144,93
€ 144,93
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21579-12B1
Verwarmd, Sprongsonde
ES21579-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 420 |
€ 212,96
€ 212,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21616-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES21616-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
€ 145,20
€ 145,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21711-12B1
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
ES21711-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 497 |
€ 214,17
€ 214,17
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895679
Diagnosesonde, Na katalysator
0895679
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 505 |
€ 142,22
€ 142,22
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Magneti Marelli 466016355303
Verwarmd
466016355303
| Weerstand [Ohm] | 2,1 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 414 |
| Kabellengte [mm] | 414 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 240,92
€ 84,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 94204
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
94204
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 431 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 176,43
€ 121,74
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 95532
Verwarmd, Sprongsonde
95532
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 123,95
€ 91,73
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00021
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00021
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 536 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 565 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 109,38
€ 109,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00022
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00022
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 326 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 355 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 125,08
€ 125,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00059
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Planarsonde
LBS00059
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,15
€ 57,15
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00431
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, M18X1.5mm
LBS00431
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 461 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 490 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 65,65
€ 65,65
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 92752
Verwarmd, Sprongsonde
92752
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 116,04
€ 91,67
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken