×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Express Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
104 Resultaten
×
Filter op
Lambdasonde Wagner LBS00088
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00088
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 66,48
€ 66,48
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00205
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00205
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 730 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,91
€ 72,91
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00449
Met siliconenisolatie, blauw, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00449
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 530 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 100,67
€ 100,67
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Meat Doria 811146
Planarsonde, 226902746R
811146
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 226902746R |
| Kabellengte [mm] | 450 |
€ 137,60
€ 137,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 1918
Sprongsonde, Zonder stekker
1918
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 63,74
€ 55,45
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.05270.45.0
Onverwarmd, Regelsonde
7.05270.45.0
| Geleidingswaarde | 2 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
€ 114,95
€ 81,61
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,34
€ 28,34
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken