×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Kangoo Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
319 Resultaten
×
Filter op
Lambdasonde Wagner LBS00524
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00524
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 482 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 381 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 510 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,60
€ 57,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00562
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, M18X1.5mm
LBS00562
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 263 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 370 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde SKF VKRA 310014
Verwarmd, M18x1.5
VKRA 310014
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 509 |
€ 85,57
€ 54,76
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde SKF VKRA 310048
Verwarmd, M18x1.5
VKRA 310048
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Totale lengte [mm] | 475 |
€ 103,55
€ 55,91
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Herth+Buss Jakoparts J1471015
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Sprongsonde, M18x1,5
J1471015
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Sprongsonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
€ 131,49
€ 46,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Herth+Buss Jakoparts J1471016
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Diagnosesonde, M18x1,5
J1471016
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Diagnosesonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 415 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
€ 131,49
€ 46,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 124,50
€ 80,92
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
€ 171,31
€ 171,31
Tijdelijk uitverkocht
€ 174,17
€ 174,17
Tijdelijk uitverkocht
€ 170,48
€ 170,48
Tijdelijk uitverkocht
€ 143,08
€ 143,08
Tijdelijk uitverkocht
€ 138,06
€ 138,06
Tijdelijk uitverkocht
€ 105,27
€ 70,53
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Pierburg 7.05271.83.0
Verwarmd, M18x1.5
7.05271.83.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 55,66
€ 47,31
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
€ 105,50
€ 105,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 122,86
€ 122,86
Tijdelijk uitverkocht
€ 145,01
€ 145,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 132,19
€ 132,19
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95604
Sprongsonde, Verwarmd
95604
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 133,58
€ 112,22
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95686
Sprongsonde, Rond
95686
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 144,93
€ 144,93
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21487-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES21487-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
€ 131,89
€ 39,57
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895679
Diagnosesonde, Na katalysator
0895679
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 505 |
€ 142,22
€ 142,22
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.02604.03.0
Verwarmd, M18 x 1,5
7.02604.03.0
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
€ 96,80
€ 90,02
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,82
€ 28,82
Tijdelijk uitverkocht
€ 97,22
€ 42,77
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00021
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00021
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 536 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 565 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 109,38
€ 109,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00022
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00022
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 326 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 355 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 125,08
€ 125,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00204
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00204
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 730 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 97,66
€ 97,66
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00431
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, M18X1.5mm
LBS00431
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 461 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 490 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 65,65
€ 65,65
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken