×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Logan Lambda-sonde
Lambda-sonde Meat Doria 81579
Verwarmd, 226A47260R
81579
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A47260R |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 117,66
€ 117,66
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81580
Verwarmd
81580
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 6001549061 |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,96
€ 102,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81580E
Verwarmd, 226A04AA0A, OE EQUIVALENT
81580E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A04AA0A |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
€ 97,03
€ 97,03
Tijdelijk uitverkocht
€ 162,81
€ 58,61
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 135,36
€ 40,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 142,33
€ 45,54
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 141,74
€ 49,61
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 137,17
€ 58,98
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 97,22
€ 42,77
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Vemo V10-76-0154
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Na katalysator, D-vorm
V10-76-0154
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 102,33
€ 168,84
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hitachi 2505300
Regelsonde, voor katalysator
2505300
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
€ 159,28
€ 144,95
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 40,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895051
Regelsonde
0895051
| Onderdeelnummer | 8201071311 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 424 |
€ 157,64
€ 157,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895464
Diagnosesonde
0895464
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 110,09
€ 110,09
Tijdelijk uitverkocht
€ 117,79
€ 117,79
Tijdelijk uitverkocht
€ 121,34
€ 121,34
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00013
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00013
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 65,36
€ 65,36
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00014
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Verwarmd
LBS00014
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 460 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 490 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 64,53
€ 64,53
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00094
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00094
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 458 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 488 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,43
€ 72,43
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00102
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00102
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 470 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 64,34
€ 64,34
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00387
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
LBS00387
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 280 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 310 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 103,54
€ 103,54
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde SKF VKRA 310048
Verwarmd, M18x1.5
VKRA 310048
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Totale lengte [mm] | 475 |
€ 103,55
€ 55,91
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Herth+Buss Jakoparts J1471015
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Sprongsonde, M18x1,5
J1471015
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Sprongsonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
€ 131,49
€ 46,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 174,17
€ 174,17
Tijdelijk uitverkocht
€ 170,48
€ 170,48
Tijdelijk uitverkocht
€ 143,08
€ 143,08
Tijdelijk uitverkocht
€ 148,99
€ 148,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 167,96
€ 167,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95604
Sprongsonde, Verwarmd
95604
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 133,58
€ 112,22
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken