×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Master Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
78 Resultaten
×
Filter op
Lambda-sonde Hitachi 2505308
Breedband-lambdasonde
2505308
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 520 |
€ 174,24
€ 158,56
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
€ 100,73
€ 39,29
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10760-12B1
Onverwarmd, Vingersonde
ES10760-12B1
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 290 |
€ 56,49
€ 56,49
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Elparts 70685506
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, M18x1,5
70685506
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 215 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 252,62
€ 101,05
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Magneti Marelli 466016355281
Verwarmd
466016355281
| Weerstand [Ohm] | 4,9 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 218,07
€ 91,58
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893691
Regelsonde, M18 x 1,5
0893691
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 314 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 316,20
€ 316,20
Tijdelijk uitverkocht
€ 100,04
€ 100,04
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00082
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00082
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,18 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 502 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 125,76
€ 125,76
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00169
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00169
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 362 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 390 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,96
€ 72,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00384
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00384
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 502 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 554 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 685 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 118,57
€ 118,57
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00449
Met siliconenisolatie, blauw, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00449
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 530 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 100,67
€ 100,67
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00591
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
LBS00591
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 532 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 429 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 147,09
€ 147,09
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81603
Breedband-lambdasonde, 06F906262R, D-vorm
81603
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 06F906262R |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 123,49
€ 123,49
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21586-12B1
Verwarmd, Sprongsonde
ES21586-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 314 |
€ 205,70
€ 80,22
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken