×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Rover 25 Lambda-sonde
Lambda-sonde Meat Doria 81511
Diagnosesonde, Regelsonde, MHK100840L, D-vorm
81511
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | MHK100840L |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 71,67
€ 71,67
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81515
021906265N, M 18x1,5, Verwarmd
81515
| Voor OE nummer | 021906265N |
| Buitendraad [mm] | M 18x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 73,51
€ 73,51
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81592
Planarsonde, MHK101086
81592
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | MHK101086 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 88,25
€ 75,01
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 6.81020
Regelsonde, 2 jaar garantie
6.81020
| Nettogewicht [g] | 140 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 142,54
€ 57,02
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 107,82
€ 87,34
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95646
Sprongsonde, Verwarmd
95646
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 590 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 91,06
€ 77,40
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
€ 155,46
€ 155,46
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 240
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
498 240
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 80,48
€ 80,48
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77179
Diagnosesonde, Na katalysator, Universal 77008
77179
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
€ 102,97
€ 71,05
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77425
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77015, zwart
77425
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 540 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 197,01
€ 88,66
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00009
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00009
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 560 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 590 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 108,75
€ 108,75
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00420
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00420
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 620 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 650 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,64
€ 72,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10763-12B1
Verwarmd, Vingersonde
ES10763-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 317 |
€ 94,07
€ 80,90
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
€ 100,73
€ 37,27
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken