Toyota Auris Lambda-sonde
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -18%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 265 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Diagnosesonde, Na katalysator
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 360 |
- -14%
Schroefdraad vooraf ingevet
| Gewicht [kg] | 0,106 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 5 |
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
- -18%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
- -18%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 6 |
- -19%
Verwarmd, GENUINE
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Regelsonde, Uitlaatbocht, GENUINE
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | GENUINE |
- -18%
90503A2, Regelsonde, BG91 9D375 AA, 96 818 527 80
| Alternatief artikel | 90503A2 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | BG91 9D375 AA, 96 818 527 80 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Totale lengte [mm] | 410 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 124 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89467-F4040 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -30%
M 18x1,5
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
M18 x 1,5
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Regelsonde, M18 x 1,5
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 265 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Regelsonde, IAM
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 395 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Versie | IAM |
- -45%
Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 420 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 6 |
- -78%
- -63%
- -63%
- -64%
- -63%
Planarsonde, Diagnosesonde, Na katalysator, Universal 77005
| Lambdasonde | Planarsonde, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77005 |
- -75%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -53%
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%