×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Toyota Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
Modellen
- 4 Runner
- Altezza
- Auris
- Avalon
- Avensis
-
Toon minder Toon meer
- Aygo
- Aygo X
- C-Hr
- Camry
- Carina
- Celica
- Celsior
- Century
- Corolla
- Cressida
- Echo
- Fj Cruiser
- Fortuner
- Gt 86
- Hi Ace
- Hi Lux
- Highlander
- Highlander / Kluger
- IQ
- Landcruiser
- Lite Ace
- Matrix
- Model F
- Mr 2
- Paseo
- Picnic
- Previa
- Prius
- Prius Phv
- Proace Cityerso Mpv
- Ractis
- Rav 4
- Sequoia
- Sienna
- Solara
- Starlet
- Supra
- Tacoma
- Tercel
- Tundra
- Urban Cruiser
- Venza
- Verso
- Will Cypha
- Yaris
- bB
×
1147 Resultaten
×
Filter op
€ 121,33
€ 121,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 081
F 00H L00 081
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1150 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005728 |
€ 161,38
€ 161,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 090
F 00H L00 090
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005728 |
€ 143,89
€ 143,89
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 127
F 00H L00 127
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 270 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258002031 |
€ 207,65
€ 207,65
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 159
F00HL00091
F 00H L00 159
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Totale lengte [mm] | 705 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00091 |
€ 95,51
€ 95,51
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 196
F 00H L00 196
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 375 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258002031 |
€ 172,04
€ 172,04
Tijdelijk uitverkocht
€ 180,81
€ 180,81
Tijdelijk uitverkocht
€ 164,80
€ 110,41
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 159,50
€ 159,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 165,77
€ 91,17
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 129,47
€ 94,51
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 152,29
€ 152,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 199,76
€ 199,76
Tijdelijk uitverkocht
€ 117,35
€ 117,35
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 45167
M18 x 1,5, Verwarmd
45167
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 171,37
€ 171,37
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-3060
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-3060
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 470 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,05
€ 82,59
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8019
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8019
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 107,71
€ 68,93
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9006
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-9006
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 137,70
€ 88,12
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9007
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-9007
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 130,41
€ 83,47
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9014
Planarsonde, M18x1.5mm
EOS-9014
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 82,20
€ 53,42
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9015
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-9015
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 98,88
€ 63,28
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9019
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-9019
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 111,15
€ 71,14
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9025
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9025
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 110,96
€ 71,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9030
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9030
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 139,53
€ 89,30
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9032
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9032
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 157,98
€ 99,52
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9034
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-9034
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 240 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 104,52
€ 66,89
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9037
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-9037
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 155,05
€ 97,68
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9041
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9041
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 156,15
€ 98,37
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9042
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9042
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 143,99
€ 90,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9044
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9044
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 257,49
€ 162,21
- -37%
Tijdelijk uitverkocht