Kia K2900 Motorolie
5W-30, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3, ACEA C2, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2297, PSA B71 2290, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2, FPW9.55535/03 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, API SL, API SJ, ACEA C3
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API SQ, API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C917-A, GM-LL-B-025, GM-LL-A-025, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO DH-2, API Diesel CJ-4, ACEA Diesel E9, ACEA Diesel E7
| Specificatie | JASO DH-2, API Diesel CJ-4, ACEA Diesel E9, ACEA Diesel E7, ACEA Diesel E6, ACEA Diesel E11 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4.5, Volvo CNG, RVI RLD-3, MB 228.51, MTU Oil Category 3, MAN M 3477, MAN M 3271-1, Mack EOS-4.5, DTFR 15C110, Mack EO-O Premium, Deutz DQC IV-18 LA, Deutz DQC IV-10LA, Detroit Diesel Pow, Cummins CES 20081, CAT ECF-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO DH-2, API Diesel CJ-4, ACEA Diesel E9, ACEA Diesel E7
| Specificatie | JASO DH-2, API Diesel CJ-4, ACEA Diesel E9, ACEA Diesel E7, ACEA Diesel E6, ACEA Diesel E11 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4.5, Volvo CNG, RVI RLD-3, MB 228.51, MTU Oil Category 3, MAN M 3477, MAN M 3271-1, Mack EOS-4.5, DTFR 15C110, Mack EO-O Premium, Deutz DQC IV-18 LA, Deutz DQC IV-10LA, Detroit Diesel Pow, Cummins CES 20081, CAT ECF-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO DH-2, API Diesel CJ-4, ACEA Diesel E9, ACEA Diesel E7
| Specificatie | JASO DH-2, API Diesel CJ-4, ACEA Diesel E9, ACEA Diesel E7, ACEA Diesel E6, ACEA Diesel E11 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4.5, Volvo CNG, RVI RLD-3, MB 228.51, MTU Oil Category 3, MAN M 3477, MAN M 3271-1, Mack EOS-4.5, DTFR 15C110, Mack EO-O Premium, Deutz DQC IV-18 LA, Deutz DQC IV-10LA, Detroit Diesel Pow, Cummins CES 20081, CAT ECF-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.