Kia Stinger Motorolie
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
5W-30, STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D |
| Inhoud [liter] | 1 |
| ILSAC specificaties | GF-3, GF-4 |
| ACEA specificaties | A5/B5, A1/B1 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -46%
5W-30, STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D |
| Inhoud [liter] | 60 |
| ILSAC specificaties | GF-3, GF-4 |
| ACEA specificaties | A5/B5, A1/B1 |
5W-30, STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D |
| Inhoud [liter] | 200 |
| ILSAC specificaties | GF-3, GF-4 |
| ACEA specificaties | A5/B5, A1/B1 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -52%
VW 507 00, VW 504 00, 5W-30, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
0W-30, MB 229.51, BMW Longlife-04, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
0W-30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, GM dexos2, GM-LL-B-025
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -65%
RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, HAVAL, GWM, GM dexos2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511 00, Porsche C40, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3, 229.52, 229.51 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -56%
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 15W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -55%
Jerrycan, Opel GM-LL-B-025, Opel GM-LL-A-025, VW 502 00/505 00
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Opel GM-LL-B-025, Opel GM-LL-A-025 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01 |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Jerrycan, Wuling, VW 503 01, VW 505 01
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 503 01, VW 505 01, VW 505 00, VW 506 00, VW 506 01, VW 500 00, VW 502 00, VW 503 00, VW 501 01, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S3, Fiat 9.55535-S1, BMWLonglife-01 FE, BMW Longlife-01, ACEA C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00, VW 504 00/507 00, VW 507 00, Porsche C30, Opel OV0401547-G30, Opel OV0401547-D30, MB Freigabe 229.31, MB Freigabe 229.51, MB Freigabe 229.52, BMW Longlife-04 |
| ACEA specificaties | C3 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
- -86%
FORD WSS-M2C913-C, FORD WSS-M2C913-B, FORD WSS-M2C913-A, FORD WSS-M2C913-D
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C913-C, FORD WSS-M2C913-B, FORD WSS-M2C913-A |
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C913-D |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -65%
IVECO 18-1811 SC1 LV, Jaguar, Ford WSS-M2C 950-A, API SN
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 SC1 LV |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 950-A, API SN, ACEA C2, Land Rover STJLR.03 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -65%
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 15W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -56%
0W-30, Fles, Synthetisch, C2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-DS1, CHRYSLER MS-13340, FIAT 9.55535-GS1, CHRYSLER MS.90047 |
| Vrijgave door fabrikant (licentie) | PSA B71 2312 |
0W-30, Synthetisch, Fles, C2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| ACEA specificaties | C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | CHRYSLER MS-13340, CHRYSLER MS.90047, PSA B71 2312, FIAT 9.55535-DS1, FIAT 9.55535-GS1 |
Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A
| Fabrieksadvies voor olie | Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, GM 6094M, GM dexos1 Gen 3 |
| Niet geschikt voor brandstoftype | Diesel |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| API specificaties | SP, SN+ |
| ILSAC specificaties | GF-5, GF-6A |
| Bundeltype | Fles |
Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A
| Fabrieksadvies voor olie | Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, GM 6094M, GM dexos1 Gen 3 |
| Niet geschikt voor brandstoftype | Diesel |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| API specificaties | SP, SN+ |
| ILSAC specificaties | GF-5, GF-6A |
| Bundeltype | Jerrycan |
SP/RC, Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A
| API specificaties | SP/RC, SN+ |
| Fabrieksadvies voor olie | Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, GM 6094M, GM dexos1 Gen 3 |
| Niet geschikt voor brandstoftype | Diesel |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ILSAC specificaties | GF-5, GF-6A |
| Bundeltype | Jerrycan |
SP/RC, Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A
| API specificaties | SP/RC, SN+ |
| Fabrieksadvies voor olie | Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, GM 6094M, GM dexos1 Gen 3 |
| Niet geschikt voor brandstoftype | Diesel |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ILSAC specificaties | GF-5, GF-6A |
| Bundeltype | Vat |
SP/RC, Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A
| API specificaties | SP/RC, SN+ |
| Fabrieksadvies voor olie | Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, GM 6094M, GM dexos1 Gen 3 |
| Niet geschikt voor brandstoftype | Diesel |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ILSAC specificaties | GF-5, GF-6A |
| Bundeltype | Vat |
SP/RC, Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A
| API specificaties | SP/RC, SN+ |
| Fabrieksadvies voor olie | Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, GM 6094M, GM dexos1 Gen 3 |
| Niet geschikt voor brandstoftype | Diesel |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ILSAC specificaties | GF-5, GF-6A |
| Bundeltype | Tank |
5W-30, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.52, MB 229.51, GM Dexos 2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
- -48%
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)