Lamborghini Motorolie
5W-30, VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025, GM LL-A-025 |
| Specificatie | Renault RN0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, PSA B71 2296, Porsche A40, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2296, Porsche A40, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, BMW Longlife-01 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.5, MB 229.3, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, BMW Longlife-98, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20W-50, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, Ford ESD-M2C-186A |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97341 (AT101), Volvo 97340, Voith 55.6335 (G607), MB 236.93, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.3, MB 236.10, MAN 339 Typ Z2, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | TES-389, GM Dexron TASA, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIIF, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138-CJ, Ford 166-H, DTFR 38B100, DTFR 13C170, DTFR 13C140, DTFR 13C100, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 345.0, VW TL 52146, VW G 002 000, PSA S71 2710
| Vrijgave van de fabrikant | MB 345.0 |
| Specificatie | VW TL 52146, VW G 002 000, PSA S71 2710, MAN M 3289, ISO 7308, DIN 51524-T3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 345.0, VW TL 52146, VW G 002 000, PSA S71 2710
| Vrijgave van de fabrikant | MB 345.0 |
| Specificatie | VW TL 52146, VW G 002 000, PSA S71 2710, MAN M 3289, ISO 7308, DIN 51524-T3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 343.0, Jerrycan, Mineraal olie
| Specificatie | MB 343.0 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
VW TL766-Z, Fles, Nitraat vrij, DOT 4
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL766-Z |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF
| Specificatie | VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF, VW 502.00, ACEA C3, VW 505.00, PSA B71 2296, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
5W-40, Volledig synthetisch, RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, GM Dexos 2, Ford WSSM2C917-A, BMW LL04 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, VW 507 00, VW 504 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 507 00, VW 504 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | PORSCHE C30, MB 229.51, MB 229.31, BMW LL04 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
20W-50, Mineraal olie, GM 6094M, Ford M2C-153E
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 6094M, Ford M2C-153E |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 343.0, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | MB 343.0 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 343.0, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | MB 343.0 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen, Met olieaftapschroef, met ingebouwd hogedrukfilter, Met pakking
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met ingebouwd hogedrukfilter, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset |
| Materiaal | Kunststof |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, Jerrycan, Synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-40, VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche C40 |
| Specificatie | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos 2, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche C40 |
| Specificatie | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos 2, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche C40 |
| Specificatie | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos 2, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche C40 |
| Specificatie | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos 2, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche C40 |
| Specificatie | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos 2, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511.00, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche C40 |
| Specificatie | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos 2, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, MB 229.1, API SL, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL, ACEA A3/B3 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.