Lancia Dedra Motorolie
15W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, BMW Longlife-98, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, BMW Longlife-98, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025, GM LL-A-025 |
| Specificatie | Renault RN0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025, GM LL-A-025 |
| Specificatie | Renault RN0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, API SP/CF, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Specificatie | API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Jerrycan, Synthetische olie, GM dexos2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | GM dexos2, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB-Freigabe 229.52, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.31, FPW9.55535/03, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-04, API SN, API CF, ACEA C3, OV 040 1547 - D30 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, Bag-in-box, Synthetische olie, GM dexos2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | GM dexos2, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB-Freigabe 229.52, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.31, FPW9.55535/03, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-04, API SN, API CF, ACEA C3, OV 040 1547 - D30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ILSAC GF-4, API Gasoline SL, ACEA Light Duty A5/B, Ford WSS-M2C913-D
| Specificatie | ILSAC GF-4, API Gasoline SL, ACEA Light Duty A5/B |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025, GM LL-A-025 |
| Specificatie | Renault RN0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, BMW Longlife-98, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, API SP/CF, ACEA A3/B4, Bag-in-box
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Specificatie | API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, API SP/CF, ACEA A3/B4, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Specificatie | API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
VW TL766-Z, Fles, Nitraat vrij, DOT 4
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL766-Z |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, FIAT 9.55535-S3
| Bruto gewicht [kg] | 4,57 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN17, PSA B71 2290, MB229.52 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300
| Bruto gewicht [kg] | 0,984 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300
| Bruto gewicht [kg] | 4,62 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Honda HTO-06, Chrysler MS 6395, GM dexos 1 Gen 2, ILSAC GF-7A, Ford WSS-M2C946-A, GM 6049-M |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.