Lancia Voyager Motorolie
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Kan
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, SN, C3, C2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, DH-2, DH-1, CI-4 Plus
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| JASO specificaties | DH-2, DH-1 |
| API specificaties | CI-4 Plus, CK-4, CJ-4, SN, CH-4 |
| Specificatie | Voith Class B, MTU TYPE 3.1, 2.1, Detroit DSL DDC, Detroit DSL 93K222, Detroit DSL 93K218, CES 20086, CES 20081 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4.5, Volvo VDS-3, Renault RLD-3, Renault RLD-2, MB-228.52, Mb-228.51, MB-228.31, MAN M 3775, Mack EOS-4.5, DTFR 15C120, DTFR 15C110, DTFR 15C100, Deutz DQC IV-18 LA, Cummins CES 20086, Cummins CES 20081, Caterpillar ECF-3, Caterpillar ECF-2 |
- -96%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, MB 229.31, GM Dexos 2, BMW LL04 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.5, MB 229.3, GM LL-B 025, GM LL-A 025, FIAT 9.55535-G1, BMW LL01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Volledig synthetisch, STJLR 03.5003, RENAULT RN 0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5003, RENAULT RN 0700 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, VW 505 01, VW 505 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 01, VW 505 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, GM Dexos 2, BMW LL04 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, VW 507 00, VW 504 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 507 00, VW 504 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | PORSCHE C30, MB 229.51, MB 229.31, BMW LL04 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S1, MB 229.31, BMW Longlife-04, OV 040 1547 - G30
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BMW Longlife-04, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1, OV 040 1547 - G30
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A
| Specificatie | API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-5, MB 229.72, BMW Longlife 14FE+, Ford WSS-M2C962-A1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-5, ILSAC GF-7A, Chrysler MS-12145, Ford WSS-M2C954-A1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP, VW 504.00, ACEA C3
| Specificatie | API SQ, API SP, VW 504.00, ACEA C3, VW 507.00, Porsche C30, MB 229.51, OV 040 1547 - D30, MB 229.31, OV 040 1547 - G30 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP, Porsche C30, ACEA C3
| Specificatie | API SQ, API SP, Porsche C30, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, VW 507.00, MB 229.51, MB 229.31, VW 504.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505.00, VW 502.00, Volvo 95200356, Renault RN0710
| Specificatie | VW 505.00, VW 502.00, Volvo 95200356, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.5, MB 229.3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN0710 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S1, API SP, Renault RN0700, ACEA C3
| Specificatie | Fiat 9.55535-S1, API SP, Renault RN0700, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, MB 226.52, PSA B71 2290, Fiat 9.55535-S3, Renault RN0710, MB 229.51, MB 229.52 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2290, API SP, MB 229.51, ACEA C3
| Specificatie | PSA B71 2290, API SP, MB 229.51, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, Renault RN0700, Renault RN0710, Fiat 9.55535-S1, MB 226.52, MB 229.52, Fiat 9.55535-S3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Renault RN0700, API SP, PSA B71 2290, ACEA C3
| Specificatie | Renault RN0700, API SP, PSA B71 2290, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, Fiat 9.55535-S3, MB 229.52, MB 226.52, Renault RN0710, MB 229.51, Fiat 9.55535-S1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S1, API SP, MB 229.51, ACEA C3
| Specificatie | Fiat 9.55535-S1, API SP, MB 229.51, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, MB 226.52, Renault RN0700, Renault RN0710, MB 229.52, PSA B71 2290, Fiat 9.55535-S3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN-RC, API SN, API CF, ACEA C5
| Specificatie | API SN-RC, API CF, ACEA C5, ILSAC GF-5, Ford WSS-M2C948-B |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5004 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN-RC, API SN, API CF, ACEA C5
| Specificatie | API SN-RC, API CF, ACEA C5, Ford WSS-M2C948-B, ILSAC GF-5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5004 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN-RC, API SN, API CF, ACEA C5
| Specificatie | API SN-RC, API CF, ACEA C5, Ford WSS-M2C948-B, ILSAC GF-5 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5004 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OV 040 1547 - D30, ILSAC GF-6A, MB 229.31, MB 229.51
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S3, GM dexos 2, ILSAC GF-6A, OV 040 1547 - G30
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502.00, ILSAC GF-6A, OV 040 1547 - G30, GM-LL-B-025
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502.00, OV 040 1547 - D30, OV 040 1547 - G30, Dexos D
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00, Renault RN0710, MB 229.3, VW 502.00, MB 229.5, Renault RN0700 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.