Osram autoverlichting: tot 40% goedkoper!
Osram maakt goede verlichting voor auto’s en die is onmisbaar voor u als autobezitter. Want om veilig te rijden moet u natuurlijk wel goed zien in het donker. We hebben diverse onderdelen van Osram, die weer passen in diverse automerken en –modellen. Op goede verlichting moet u niet bezuinigen. Gelukkig bestelt u Osram autolampen bij MijnAutoOnderdelen.nl tot maar liefst 40% goedkoper dan bij andere leveranciers.
Een lampje zelf vervangen is zo gebeurd
Voor een nieuwe lamp in uw koplamp of achterlicht hoeft u niet naar de dealer of garage. Via ons bestelt u autoverlichting goedkoop en met behulp van de handleiding van uw auto vervangt u het lampje binnen een paar minuten. Daarmee bespaart u aan 2 kanten. Allereerst hoeft u geen uurloon voor de monteur af te rekenen. Daarnaast betaalt u ook geen hoge bedragen voor lampjes. In plaats van dikke marges rekenen wij groothandelsprijzen en dat verschil houdt u in uw broekzak.
Waarom zou u nog langer teveel betalen?
Auto-onderdelen van Osram hoeven echt niet zoveel te kosten als de garage ervoor vraagt. In plaats daarvan betaalt u tot 40% minder bij MijnAutoOnderdelen.nl. We helpen u en veel andere autobezitters om autorijden betaalbaar te maken én houden. Uw auto zelf onderhouden scheelt echt een hele hoop geld!
Nieuwe verlichting binnen 1 werkdag in huis
Bestel vandaag nog voor 20.00 uur en we bezorgen uw bestelling de volgende werkdag al. Die gloednieuwe Osram lampen heeft u supersnel in huis.
Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, P43t, 15/15, LED
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Lichtstrook [Lm] | 6000 |
| Kleurtemperatuur [K] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15/15 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLT BRIGHT |
- -65%
LED, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLM EASY |
- -8%
Aanpassing H7 naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED GEN 2 H7 - TRADE |
Aanpassing H7 naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED SMART H7 - TRADE |
Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, PX26d, LED
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Lichtstrook [Lm] | 1700 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLT BRIGHT |
- -65%
PW24W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PW24W |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WP3.3x14.5/3 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -45%
Doos, LED
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
- -65%
6,6, LED
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 250 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,6 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect SLIMLINE 250 |
- -65%
6,6, LED
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 270 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,6 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect TELESCOPIC 270 |
- -65%
Doos, 2,4, LED
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 250 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Spanning (Volt) | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
- -65%
Doos, 4,0, LED
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 350 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,0 |
| Spanning (Volt) | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
- -65%
Doos, 6,8, LED
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 450 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,8 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
- -65%
Doos, 6,2, LED
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,2 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
- -65%
Doos, 8,5, LED
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 800 |
| Nominaal vermogen [W] | 8,5 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
- -65%
Doos, 13,2, LED
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1200 |
| Nominaal vermogen [W] | 13,2 |
| Spanning (Volt) | 3,6 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
- -65%
LED
| Lichtstrook [Lm] | 87 |
| Spanning (Volt) | 1,5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect HEAD TORCH 87 ESSENTIAL |
- -65%
8,1, LED
| Lichtstrook [Lm] | 600 |
| Nominaal vermogen [W] | 8,1 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect FLOODLIGHT 600 ESSENTIAL |
- -65%
3,3, LED
| Lichtstrook [Lm] | 140 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect MINI 140 ESSENTIAL |
- -65%
R10, R148, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Voldoet aan ECE norm | R10, R148 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 800 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving Lightbar WL VX80-WD |
| Laadstroom (12V) [A] | 5,0 |
| Stroomkabellengte [m] | 1,5 |
| Gewicht [kg] | 0,432 |
| Voor accucapaciteit (opladen) tot [Ah] | 90 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge 405 ESSENTIAL |
Zonnecel
| Stroomtoevoer | Zonnecel |
| Laadstroom (12V) [A] | 0,56 |
| Stroomkabellengte [m] | 3 |
| Gewicht [kg] | 1,094 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge SOLAR 10W |
Zonnecel
| Stroomtoevoer | Zonnecel |
| Laadstroom (12V) [A] | 1,11 |
| Stroomkabellengte [m] | 3 |
| Gewicht [kg] | 1,768 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge SOLAR 20W |
- -65%
Zonnecel
| Stroomtoevoer | Zonnecel |
| Laadstroom (12V) [A] | 0,28 |
| Stroomkabellengte [m] | 3 |
| Gewicht [kg] | 0,804 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge SOLAR 5W |
Zonnecel
| Stroomtoevoer | Zonnecel |
| Stroomkabellengte [m] | 3 |
| Gewicht [kg] | 0,120 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge SOLAR Cable |
- -65%
Met verlicht LCD display, Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation
| Gewicht [kg] | 0,525 |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Weergave | Met verlicht LCD display |
| Bandenvulleruitvoering | Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation |
| Breedte [mm] | 49 |
| Precisie [bar] | 0,1 |
| Werkdruk tot [bar] | 6,9 |
| Aanvullende informatie | TYREinflate 1600 ESSENTIAL |
- -65%
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -12%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -12%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -14%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -12%
LED, PY26d-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLM EASY |
LED, PY26d-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
LED, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL INTENSE |
- -3%