Zoekresultaten "116 590 001"
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Buitendiameter [mm] | 156 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wateraftapplug, Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Met wateraftapplug, Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 129 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,0 |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Buitendiameter [mm] | 129 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 154,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 150,9 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, CA09-18-861
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | CA09-18-861 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 850 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1200 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 06A 906 262 AH
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06A 906 262 AH |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, 000 540 64 17
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 000 540 64 17 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 964 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 572 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 321 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingslengte [cm] | 15,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,50 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,0 |
| Hoogte [mm] | 151,5 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, BSG 15-130-011
| Diameter 3 [mm] | 10 |
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Hoogte 1 [mm] | 79 |
| Componentennummer | BSG 15-130-011 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 65, 75 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30, 20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met diode
| Gewicht [g] | 31 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met diode |
| Diepte [mm] | 33 |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Breedte [mm] | 33 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 21 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.