Zoekresultaten "116 664 001"
Bosch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -13%
Opschroeffilter, 1-12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Opschroeffilter, 1-12 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 202 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 1 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 223 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -54%
Opschroeffilter, 1" 12 UNF
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 211 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -28%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 6 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 120 |
- -11%
Met snelkoppeling
| Slanglengte [mm] | 280 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -27%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 118 |
| Gewicht [g] | 74 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 223 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -29%
ELEKTRISCHE MOTOR VOOR KOPLAMP
| Werkwijze | Electrisch |
| Enkel in combinatie met | AL |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UNF, LS 9, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 1 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -41%
1" - 12 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 205 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, zwart, 06H 103 495 AJ S1, met ontluchtingsslangen
| Aantal slangen | 2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 06H 103 495 AJ S1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ontluchtingsslangen |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 002 091 97 01, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 002 091 97 01 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 12 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06J103213E
| Gewicht [g] | 80 |
| Voor OE nummer | 06J103213E |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UN
| Lengte [mm] | 174 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UN
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, System BOSCH, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor fabrikant | System BOSCH |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met hitteafschermingsbuis, Aluminium
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
| Materiaal beschermpijp | Aluminium |
- -64%
Kunststof, Electrisch, Aan beide zijden, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling, voor voertuigen zonder Xenon verlichting |
| Aantal contacten | 3 |
- -62%
Opschroeffilter, 1-12 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 202 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -65%
Electrisch, M12x1,5
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Diameter [mm] | 52 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -80%