Zoekresultaten "1168"
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 1 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -21%
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, Koppelstang, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 3 [mm] | 10 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.5 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04E 103 485A, zwart, Kunststof, Met pakking
| Voor OE nummer | 04E 103 485A |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 215 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,30 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Nettogewicht [g] | 422 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 13,4 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 109,0 |
| Hoogte [mm] | 125,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VOORSPATBORD RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 3006657 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Nettogewicht [g] | 377 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,3 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 13,4 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 109,0 |
| Hoogte [mm] | 125,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 146 |
| Lengte [mm] | 1168 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOORSPATBORD LINKS
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 3006658 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IW16TT, IW16, 1WT118110, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT, IW16 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT118110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -26%
Voorfilter, Filter insert
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
| Diameter [mm] | 84,5 |
| Hoogte [mm] | 145,3 |
- -38%
Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,8 |
| Nettogewicht [g] | 100 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 65,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 1 [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 131 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met ingebouwde uitschakelcontact, Schakelbare waterpomp
| Gewicht [kg] | 2,144 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte 1 [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde uitschakelcontact, Schakelbare waterpomp |
- -21%
Opschroeffilter, 1 1/8-16 UN-2B, LS 11, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Schroefdraadmaat | 1 1/8-16 UN-2B |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 11 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 93 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 103 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, LS 11, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 11 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -41%
| Gewicht [kg] | 1,32 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -29%
115 200 16 20, Met pakking, Kunststof, Papier
| Voor OE nummer | 115 200 16 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -43%
T-vorm (T-stuk), GFK (met glasvezel versterkte kunststof), N 907 610 01
| Voor leidingdiameter [mm] | 8, 20 |
| Hoek [°] | 90 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | N 907 610 01 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde uitschakelcontact, Schakelbare waterpomp
| Gewicht [kg] | 2,159 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte 1 [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde uitschakelcontact, Schakelbare waterpomp |
- -27%
Vooras links, Vooras rechts, Koppelstang, M10x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 265 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 290 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,30 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 34,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 92,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R, Interieurverlichting, Elektrische voorverwarmer, Verwarmde buitenspiegel, Buitenspiegel verstelling, ABS-retourpomp, Centrale vergrendeling, Hydrauliek cabriokap, Daglicht, Interieurventilator, Ventilator, verwarming-/airco, Lichtschakelaar, Airconditioning, Claxon, Starter, Raamopener, ESP, Verwarmd achterruit, Grootlicht, Dimlicht, Park distance control, Comfortuitvoering |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Belastbaarheid bij 12V | 20A/35A |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal | 1 |
| Aantal contacten | 5 |
- -78%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -51%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, D2S/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D2S/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Met elektromotor |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 194 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 84,0 |
| Hoogte [mm] | 143,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Onder, niet voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Draagarmtype | Niet voor driehoeksdraagarm, voor enkelvoudigedraagarm |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.