Zoekresultaten "117 002 001"
IP5K4
| Spanning (Volt) | 24 |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Aantal [l/h] | 1100 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 380 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 919 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 470 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 34111117879 |
| Diameter [mm] | 40 |
| Remsysteem | ATE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13445 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,72 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1325 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 12 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,2 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Schroefdraad uitgang | M 12 x 1,5 |
- -38%
Zonder houder, Sluiter, Werkkontakt
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -13%
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -30%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -38%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -34%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Materiaal | Rubber |
| Dikte [mm] | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
- -26%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1070 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Let op technische data | |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -5%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1078 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1735 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Polyester, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, PREMIUM LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-6 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW16TT, IW16, 1WT118110, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT, IW16 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT118110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ontstoordiode, zwart, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ontstoordiode |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -15%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 19 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -39%