Zoekresultaten "117 120 001"
Aluminiumbehuizing, Schuimstof, DENSO, voor voertuigen met stuur links
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Materiaal pakking | Schuimstof |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netlengte [mm] | 182 |
| Netbreedte [mm] | 164 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 34111117879 |
| Diameter [mm] | 40 |
| Remsysteem | ATE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beige, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Behuizingskleur | Beige |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 30,5 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Lengte [mm] | 63 |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13445 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,72 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rond, Gestekt, Ivoorwit, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -36%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -38%
RADIATOR KACHEL Alle Type Denso 160x170x25
| Voor fabrikant | Type Denso |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 160 |
| Netbreedte [mm] | 170 |
| Netdiepte [mm] | 25 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-6 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IW16TT, IW16, 1WT118110, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT, IW16 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT118110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -44%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -26%
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel, STT-1
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 108 |
| Lengte [mm] | 1029 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -39%
OLIEKOELER VOOR MOTOR 3.2 FSi 191x126x98
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Netlengte [mm] | 191 |
| Netbreedte [mm] | 126 |
| Netdiepte [mm] | 98 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
G67AM, G67HR, G67HP, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G67AM, G67HR, G67HP |
| Aantal schakels | 50 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
G67HR, G67HP, 058 109 229 B S5, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G67HR, G67HP |
| Voor OE nummer | 058 109 229 B S5 |
| Aantal schakels | 50 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -34%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -21%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -19%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -20%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -23%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.