Zoekresultaten "117 373 001"
Werkkontakt, Sluiter
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder houder, Sluiter, Werkkontakt
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -16%
Motorruimte, zwart
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Lichtgroen, Klem 30, Klem 87, groen
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kleur | Lichtgroen |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal contacten | 5 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
- -7%
Ontstekings-/ Startschakelaar
| Relaisfunctie | Ontstekings-/ Startschakelaar |
| Voor OE nummer | 7752313 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, rechts, 5WA 199 262 D
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 5WA 199 262 D |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Met zekering, Platte stekker, 4 x 6,3 mm
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met zekering |
| Diepte [mm] | 30,5 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -85%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IP 67, Met verbindingsplaat, Platte stekker, 4 x 6,3 mm
| Beveiligingstype [IP code] | IP 67 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, rechts
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -60%
Werkkontakt, Sluiter
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -9%
Zonder houder, Kunststofbehuizing, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -9%
Zwart/grijs, Zonder houder, Werkkontakt, Kunststofbehuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
- -8%
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
Rechts voor, 5Q0199262BE
| Gewicht [g] | 1160 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 5Q0199262BE |
- -66%
Met verbindingsplaat, Met zekering, Platte stekker, 4 x 6,3 mm
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met zekering |
| Diepte [mm] | 32,9 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Breedte [mm] | 25,8 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -84%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 4 x 6,3 mm, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -58%
Platte stekker, 4 x 6,3 mm, ID A, 62 38 522
| Type stekker | Platte stekker |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Stekkeruitvoering-ID | ID A |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 62 38 522 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -68%
Rubbermetaallager, rechts boven, 5WA199262D
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 5WA199262D |
- -27%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6238525 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
- -8%
Hydrolager, Rechts voor, Bovenaan, 5Q0199262BF
| Gewicht [g] | 1553 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Bovenaan |
| Voor OE nummer | 5Q0199262BF |
- -65%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -75%
Platte stekker, 4 x 6,3 mm, Met weerstand, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -88%