Zoekresultaten "502 245 001"
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
Aanvoerzijde
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -53%
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Met geïntegreerde regelaar, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 150 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Nominaal vermogen [W] | 182 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
05/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 11,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 35,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 35,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/06 |
| Binnendiameter [mm] | 153 |
| Minimale dikte [mm] | 28,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 62,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 16,4 |
| Buitendiameter [mm] | 332 |
| Aanvullende informatie | PRO+ |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 9, 5 |
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
- -33%
16,5, Geventileerd, High carbon, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 16,5 |
| Minimale dikte [mm] | 28,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 29,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 332 |
- -37%
FPM (Fluor-Kautschuk), 036109675A
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 036109675A |
| Aantal kleppen | 12 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 036109675 |
| Hoogte 1 [mm] | 9,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8,8 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 12,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 46556651 |
| Hoogte 1 [mm] | 9,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 11,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, Voor
| Nettogewicht [kg] | 0,95 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Voor |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met besturingseenheid, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 204 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Verpakkingslengte [cm] | 32,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,00 |
| Nettogewicht [g] | 1671 |
| Nominaal vermogen [W] | 210 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 149,5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 4 |
- -15%
Met geïntegreerde regelaar, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 4 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 28,4 |
| Dikte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 332 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met geïntegreerde regelaar, Met weerstand, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Vermogen [W] | 204 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 28,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 62,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 332 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 71 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met besturingseenheid, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 204 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), bruin, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Kleur | Bruin |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 28,4 |
| Dikte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 332 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Groen, Hydrolager, Aluminium
| Kleur | Groen |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie |
- -42%
| Binnendiameter [mm] | 5 |
| Buitendiameter [mm] | 8,5 |
| Hoogte [mm] | 10 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.