Zoekresultaten "502 919 001"
Kunststof, 5171 7 065 919
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 5171 7 065 919 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met sensor, Zonder deksel
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor, Zonder deksel |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, C2C27282, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | C2C27282 |
| Diameter [mm] | 60 |
| Remsysteem | ATE |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, C2C27282, ATE
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | C2C27282 |
| Diameter [mm] | 60 |
| Remsysteem | ATE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -53%
17 13 8 570 079, zwart, Kunststof, met koelvloeistofpeilsensor
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 17 13 8 570 079 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25, 5960G7, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Gewicht [g] | 27,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Voor OE nummer | 5960G7 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 72 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, ATE
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | ATE |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 60 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 179464 |
| Nieuw onderdeel |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 179463 |
| Nieuw onderdeel |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 180681 |
| Nieuw onderdeel |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, voor en achter, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, voor en achter |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 550 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte [mm] | 107 |
| Dikte [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 64 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 72,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 66 21 6 902 182
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 21 6 902 182 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), ATE, Aluminium/grijs gietijzer, BHS1424E
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Aluminium/grijs gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHS1424E |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,65 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), ATE, Aluminium/grijs gietijzer, BHS1423E
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Aluminium/grijs gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHS1423E |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,65 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, voor de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 28, 26 |
| Inbouwplaats | Vooras links, voor de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 343147 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, voor de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 28, 26 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, voor de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 343146 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 343406 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, voor de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, voor de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 343718 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, voor de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras links, voor de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 343857 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, voor de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, voor de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 343856 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, voor de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 60 |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras links, voor de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 344177 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkele ventilator, Met besturingseenheid, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 400 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Borstellose motor, Met ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal ventilatorbladen | 5 |
| Diameter 1 [mm] | 438 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.