Zoekresultaten "503 033 001"
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 35 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 105 |
- -47%
Tweedelig, met synthetisch vet
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Let op de serviceinformatie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Gewicht [kg] | 0,127 |
| Lengte 1 [mm] | 35 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,0 |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
- -29%
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -30%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 72,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -52%
24,2 x 21,425, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Zonder druklager
| Gewicht [kg] | 7,13 |
| Voorspankracht [N] | 6650 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 24,2 x 21,425 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
- -25%
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 6 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 44 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 118d / 120d 137x68x60
| Netlengte [mm] | 137 |
| Netbreedte [mm] | 68 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Bovenaan, Binnen, Achteras links
| Lengte [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Binnen, Achteras links, Buiten |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Achteras links, Duwstang
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 332 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 3153 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, Achteras rechts, Duwstang
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 332 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 3152 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Achteras onder, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras onder |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 195 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Achteras, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 285 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 3004 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 286 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 286 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 3004 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 331 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Tweedelig, 21.3x24.1, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Tweedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21.3x24.1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat, Zonder koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 242 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Achteras rechts, Duwstang
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 333 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 67378 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.