Zoekresultaten "78374"
Vooras rechts, Vooras links, met moeren, Met schroeven
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met bevestigingsmatriaal, M14 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Vooras rechts, Vooras links, M8x1,25
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -41%
Vooras, MM14X1,5R, BOLT M8 + JAM NUT, FM8X1,25R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | MM14X1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Enkel in combinatie met | BOLT M8 + JAM NUT |
| Schroefdraadmaat 1 | FM8X1,25R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, 4F0498811A, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 4F0498811A |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Buiten, 14 x 1,5, Met rechtse schroefdraad
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Inbouwplaats | Vooras, Buiten |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendraad [mm] | 14 x 1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Gewicht [kg] | 0,500 |
- -49%
Vooras, Buiten, 14x1,5, Met rechtse schroefdraad
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Inbouwplaats | Vooras, Buiten |
| Buitendraad [mm] | 14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M8X1.25 |
| Gewicht [kg] | 0,650 |
- -64%
Driehoeksdraagarm (BW), 12/05, Links, Bovenaan
| Productiedatum tot | 12/05 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 8E0407505A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 9005141 |
- -53%
12/05, Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan
| Productiedatum tot | 12/05 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 8E0407506A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 9005140 |
- -53%