Zoekresultaten "8 51 368"
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakking
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -8%
Elektrisch, Met pakkingen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Mechanisch, Thermostaat in waterpomp, Met thermostaat, Met pakkingen
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Thermostaat in waterpomp, Met thermostaat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, Met pakkingen, Aluminiumbehuizing, Luchtgekoeld
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Aantal contacten | 2 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met verbindingsstuk
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -27%
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -42%
Electrisch, V760397780
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | V760397780 |
- -17%
Achteras, voor enkelvoudigedraagarm, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 14 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm, voor driehoeksdraagarm |
| Gewicht [kg] | 4,318 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor driehoeksdraagarm, voor enkelvoudigedraagarm
| Gewicht [kg] | 2,208 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm, voor enkelvoudigedraagarm |
| Aantal onderdelen (-delig) | 14 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -36%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IK20TT, IK20, 1WT318110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT, IK20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -45%
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13519 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
- -62%
Achteras rechts, Achteras onder, Achteras links, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 223 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras onder, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Binnen, Bovenaan
| Aantal per as | 4 |
| Inbouwplaats | Buiten, Binnen, Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 36,2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K20TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 46463801 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras links, Achteras rechts, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras links, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Voeringsstang, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras boven, Achteras rechts, Voeringsstang, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Achteras boven, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.