Zoekresultaten "8 711"
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Diagnosesonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Diagnosesonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
ISO 4925, Synthetisch, Jerrycan, FMVSS 116 DOT 4
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Breedte [mm] | 236 |
| Lengte [mm] | 388 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Hoogte [mm] | 334 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
SAE J 1703 F, ISO 4925, Fles, FMVSS 116 DOT 4
| Hoogte [mm] | 172 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Specificatie | SAE J 1703 F, FMVSS 116 DOT 4 |
| Breedte [mm] | 58,0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Bundeltype | Fles |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
SAE J 1703 F, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 Class 4
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Specificatie | SAE J 1703 F, FMVSS 116 DOT 4 |
| DIN / ISO | ISO 4925, ISO 4925 Class 4 |
| Breedte [mm] | 58,0 |
| Bundeltype | Fles |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925, Jerrycan, SAE J 1703 F
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, SAE J 1703 F, Vat, Synthetisch
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Specificatie | SAE J 1703 F |
| Bundeltype | Vat |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Fles, Synthetisch, ZF TE-ML 11B, TOYOTA TYPE T-IV
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 11B, TOYOTA TYPE T-IV, TOYOTA TYPE T-III, TOYOTA TYPE D-2, SUZUKI ATF 3317, SUZUKI ATF 3309, SUBARU ATF HP, SUBARU ATF OIL, SAAB 3309, NISSAN MATIC C/D/J/K, MITSUBISHI SP-III, MB 236.11, MB 236.10, MB 236.9, MB 236.6, MB 235.71, ATF M-V, MAZDA ATF M-3, MAZDA ATF D-III, JWS 3309/TYPE T-IV, JATCO 3100 PL085/FWD, JASO M315 TYPE 1A, ISUZU BESCO ATF -III, HYUNDAI SP III, HONDA ATF Z-I, GM 9986195, FORD M2C922-A1, FORD M2C924-A, FORD MERCON V, FORD M2C202-B, FORD M2C195-A, FIAT 9.55550-AV4, FIAT 9.55550-AV1, ALUMIX ATF MULTI, CHRYSLER ATF +4, CHRYSLER ATF +3, CHRYSLER 9602, CHRYSLER MS7176E, BMW LT 71141, BMW LA2634, BMW 7045E, DEXRON III, AISIN WARNER 3314, ATF Spezial |
| Hoeveelheid | Liter |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Rood |
ISO 4925, Fles, FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F
| Hoogte [mm] | 225 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Diagnosesonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Vingersonde, Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 18909 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Na katalysator |
| Voor OE nummer | V99760001 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Diagnosesonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Bruin, Regelsonde
| Behuizingskleur | Bruin |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
Zwart, Diagnosesonde
| Alternatieve reparatieset | 0893355 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
Regelsonde
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Bouwjaar tot | 10-2008 |
| Lengte [mm] | 600 |