Zoekresultaten "804"
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vereist aantal stuks | 8 |
| TecDoc-motornummer | 15829 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 66 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vereist aantal stuks | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 10,8 |
| Buitendiameter [mm] | 14,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
A-vormig, FPM (Fluor-Kautschuk), Metaal-elastomeer pakking
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Gewicht [g] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 61 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor remlicht, voor achterlicht
| Lichtfunctie | Voor remlicht, voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, 6PK, Met schroeven
| Ribbenaantal | 5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal gaten | 4 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 169 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Vooras rechts, Vooras links, Wielzijde, 31 60 7 529 203 SK
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 83 |
| Voor OE nummer | 31 60 7 529 203 SK |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Kruiskoppeling, met klemmen
| Hoogte [mm] | 156 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 112 |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -33%
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 15,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 65 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B14, B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 64 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK, voor voertuigen zonder start/stop, voor voertuigen met start/stop, Met montagehandleiding
| Gewicht [kg] | 2,69 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Type | 6PK |
| Buitendiameter [mm] | 169 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop, voor voertuigen met start/stop |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Ontkoppeld |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, BA15s
| Optioneel | |
| Bouwjaar tot | 06-2005, 03-2003 |
| Bouwjaar vanaf | 04-2003 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor remlicht, voor achterlicht, 21/5, Kogellamp
| Lichtfunctie | Voor remlicht, voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 550 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 65-170-001
| Ribbenaantal | 6 |
| Gewicht [kg] | 3 |
| Aantal gaten | 4 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 169 |
| Componentennummer | BSG 65-170-001 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Thermoplastic, voor edelstaalkabelverbinder
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 188 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2001 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Bouwjaar tot | 10-2005 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 53 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor edelstaalkabelverbinder |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder deksel, 223A6.000, Met pakkingen
| Bouwjaar tot | 01-2006 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Motorcode | 223A6.000 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inspuitpomp voor brandstoffilter, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), zwart
| Inbouwplaats | Inspuitpomp voor brandstoffilter |
| Bouwjaar vanaf | 06-2001 |
| Bouwjaar tot | 10-2005 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Kleur | Zwart |
Gegalvaniseerd, 6PK, Met schroeven
| Ribbenaantal | 5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal gaten | 4 |
| Dikte [mm] | 29,5 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 30,5 |
| Buitendiameter [mm] | 169 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK, voor voertuigen zonder start/stop, voor voertuigen met start/stop, Met montagehandleiding
| Type | 6PK |
| Ribbenaantal | 5 |
| Buitendiameter [mm] | 169 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop, voor voertuigen met start/stop |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Incl schroefset, Ontkoppeld |
- -10%
Achter, Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achter, Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Lengte [mm] | 77 |
- -61%
Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Dikte [mm] | 8 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Dikte [mm] | 8 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 59 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Met afdichtring
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.