Zoekresultaten "88022"
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 8802288 |
| Fabrikant | TYC |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 8802287 |
| Fabrikant | TYC |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 8802286 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 8802285 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Traction profile, Buiten zeszijdig, 10 (3/8"), ISO 2725-1
| Aansluittechniek | Traction profile |
| Aandrijfzijde (profiel) | Buiten zeszijdig, Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 10 (3/8") |
| DIN / ISO | ISO 2725-1, DIN 3124 |
| Lengte [mm] | 34 |
| Diepte [mm] | 16 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 22 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Werkwijze | Manueel (handmatig) |
| Aandrijving [mm] | 23,5 |
| Diameter 2 [mm] | 29,6 |
| Materiaal | Chroom-vanadium staal |
| Oppervlakte | Gepolijst, Verchroomd |
| Vorm | Gekarteld |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS MET PINKL. 01+
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4904962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Aandrijfas, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Aandrijfas |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7, 10 |
| Hoogte 2 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 6 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, W5W, H7/H3
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Artikelnummer paar | 2746069 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer met constante diameter, blauw, groen
| Gewicht [kg] | 1,95 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 297 |
| Buitendiameter [mm] | 147 |
| Kleurmarkering | Blauw, groen, rood |
| Draaddiameter [mm] | 13 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -67%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H1, H7
| Gewicht [kg] | 2,68 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Optische indruk | Wit |
| Artikelnummer paar | 088023 |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 8 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
- -59%
2 jaar garantie, 011 997 8547
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Voor OE nummer | 011 997 8547 |
| Hoogte [mm] | 10 |
- -58%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Hoogte 2 [mm] | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -38%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Dikte [mm] | 3 |
- -58%
Nitril, Zonder draaibeweging, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | Nitril |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Zonder draaibeweging |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -34%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 3 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -68%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
- -81%
Achteras rechts, Achteras links, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 113 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 13 |
- -18%
Certified Quality, Links, PY21W, W5W
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |