Zoekresultaten "8810"
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 133 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25709, 25708, 25010 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, HIR2, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | HIR2, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 8810271 |
| Behuizingskleur | Antraciet |
| Fabrikant | Depo |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Keihin-EQUIVALENT, SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring
| Voor fabrikant | Keihin-EQUIVALENT, SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 106 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 125 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | TRS090 |
| Aantal groeven | 4 |
- -26%
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 8810083 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, TÜV®/GS-gekeurd, Met grondlaag, met gat(en) voor mistlampen
| Inbouwplaats | Voor |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, HIR2, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | HIR2, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 8810272 |
| Behuizingskleur | Antraciet |
| Fabrikant | Depo |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 8810412 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
19 mm, Buiten zeszijdig, M10x1,5x117, M12x1,5x100
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5x117 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5x100 |
| Schroefdraadmaat 3 | M12x1,5x140 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
19 mm, Buiten zeszijdig, M10x1,5x117, M12x1,5x100
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5x117 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5x100 |
| Schroefdraadmaat 3 | M12x1,5x125 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 8810276 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 8810275 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 8810278 |
| Fabrikant | TYC |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 8810277 |
| Fabrikant | TYC |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, zwart
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 8810366 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, zwart
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 8810365 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, zwart, met gat(en) voor mistlampen
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Zwart |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
| Artikelnummer paar | 8810368 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, zwart, met gat(en) voor mistlampen
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
| Artikelnummer paar | 8810367 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, TRS090, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 106 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | TRS090 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Hydrolager, Links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Met riemschijf, Metaal, Rubber
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Liquefield Petroleum Gas (LPG)
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Brandstoftype | Liquefield Petroleum Gas (LPG) |
| Buitendiameter 1 [mm] | 51 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.