Zoekresultaten "89012"
Met PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46, HS-15
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 122 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 154 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | HS-15 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | PXC16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -40%
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 118 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 106 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 56 |
| Compressor ID | HS110R |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -25%
Met PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46, 6SEL14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 133 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEL14C |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -17%
Vooras, MM16X1,5R, NUT + WASHER, MM12X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM16X1,5R |
| Enkel in combinatie met | NUT + WASHER |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 250 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -19%
Vooras onderaan, PU (Polyurethaan), Met vetkap, geel
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Gewicht [kg] | 0,128 |
| Lengte 1 [mm] | 39 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 90 |
| Kleur | Geel |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Lengte [mm] | 39 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Onder
| Lengte 1 [mm] | 39 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
| Gewicht [kg] | 0,105 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
PAG 46, R 134a, 6SEL14C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,5 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 21,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 6SEL14C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AIRCO COMPRESSOR 1.4 MT
| Voor fabrikant | Type Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | VS16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Gedeeltelijk bevuld | |
| Aantal contacten | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DENSO, Mechanisch, 7SBU, 7SDS
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 94 |
| Compressor ID | 7SBU, 7SDS, 7SEU, 6SEU, 6SES, 6SEL, 6SBU, 6SBL, 6SBH, 5SE12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Mechanisch, 7SAS, 7SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 94 |
| Compressor ID | 7SAS, 7SEU, 6SEU, 6SES, 6SBU, 6SAS |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VOLVO, LAND ROVER, MAZDA, JAGUAR
| Diameter tot [mm] | 61 |
| Diameter van [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | VOLVO, LAND ROVER, MAZDA, JAGUAR, FORD, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | PXC |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, PXE16, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,3 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 20,2 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | PXE16 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, PXC16, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,4 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 20,5 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | PXC16 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
16 X 1,5, Vooras links en rechts, 12 X 1,5
| Buitendraad [mm] | 16 X 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 267 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12 X 1,5 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M16x1.5, M12x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Lengte [mm] | 252 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Denso, PAG 46, 7ZSB16, PV6
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7ZSB16 |
| Koppeling-ID | PV6 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS 21+ Buiten Sedan, Berline
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0557921 |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5354932 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | WY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5354931 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5707932 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS LED Buiten
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7647922 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Delphi, PAG 46, Denso 10S17C, PV7
| Voor fabrikant | Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | Denso 10S17C |
| Koppeling-ID | PV7 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
12x1,5
| Nettogewicht [kg] | 0,49 |
| Lengte [mm] | 251 |
| Schroefdraadmaat 1 | 12x1,5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.