×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "8GA 008 246-003"
6 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 8GA 008 246-003×
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12067CP
Glassokkellamp, W16W, W2.1x9.5d
12067CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 3,30
€ 2,21
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12067B2
Glassokkellamp, W16W, W2.1x9.5d
12067B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,58
€ 3,85
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Autolampen Halogeen Valeo 032215
W16W, W2.1x9.5d
032215
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 20,46
€ 18,00
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, derde remlicht Diederichs LID10089
W16W, W2.1x9.5d
LID10089
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 4,33
€ 1,29
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 008 246-001
W16W, ECE-getest
8GA 008 246-001
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
€ 17,53
€ 6,13
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N921
W16W, W2.1x9.5d
N921
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 0,88
€ 0,88
Tijdelijk uitverkocht