×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "8GA 008 892-003"
Zoek: 8GA 008 892-003×
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 008 892-002
W21W, ECE-getest
8GA 008 892-002
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
€ 46,98
€ 16,44
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12065CP
Glassokkellamp, W21W, W3x16d
12065CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
€ 6,10
€ 4,09
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, dagrijlicht Diederichs LID10091
W21W, W3x16d
LID10091
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
€ 9,17
€ 2,75
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N582
W21W, W3x16d
N582
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
€ 49,88
€ 17,46
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, dagrijlicht Diederichs LID10094
W21W, W3x16d
LID10094
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
€ 10,64
€ 3,19
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken