Zoekresultaten "9 071"
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 2 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 2 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -61%
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 550 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch
| Diameter retourleiding [mm] | 8 |
| Bouwjaar vanaf | 06-1999 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Bouwjaar tot | 02-2001 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -40%
Aan de bestuurderszijde, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, Haakbevestiging
| Gewicht [g] | 133 |
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Lengte [mm] | 580 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 23 |
- -80%
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -37%
2-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77004
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Bouwjaar tot | 09-1998 |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
- -56%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%