×
Ginetta G34 Tweewieler 2.0 (140kW)
Zoekresultaten "9 116"
Zoek: 9 116×
Dresco Fietsketting Sporty 9 Speed 116 Schakels Dresco 5251409
5251409
Dresco fietsketting met 116 schakels en maat 1/2"x11/128&rdquogeschikt voor fietsen met een 9 speed (HG) derailleurversnelling. Op maat te maken met de Dresco kettingpons. Aan elkaar te maken met bijgeleverde verbindingsschakel.
€ 10,88
€ 9,57
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bougie Champion CET8
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CET8
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 10,04
€ 7,73
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougie Beru By Driv UPT8
Poly-V Tit, M4/SAE, M14x1,25, 21 mm
UPT8
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
Vanaf
€ 6,49
- -33%
Simson Ketting Derailleur 9 Simson 5320375
5320375
De Simson Ketting Derailleur 9 is een kwalitatief hoogwaardige fietsketting geschikt voor fietsen met 9 (IG/EXA) derailleurversnellingen. Deze ketting heeft 116 schakels en een maat van 1/2'' x 5/64''. De ketting is op maat te maken met behulp van een Simson kettingpons. Leg de ketting over de tandw...
€ 46,58
€ 42,86
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 910
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 910
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 255,87
€ 255,87
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET8SB
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CET8SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 52,02
€ 33,29
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken