Zoekresultaten "9 159"
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
P21W, BA15s
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, P21W
| Modeljaar tot | 2014 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Aantal portieren | 5 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling
| Bouwjaar tot | 01-2014 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 01-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling
| Bouwjaar tot | 01-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan passagierszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Voor |
| Passende adapter | 6 |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 270 |
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
| Passende adapter | B- pinch tab |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
24/19, 600/480, Voor, voor voertuigen met stuur links
| Lengte1/lengte2 [Inch] | 24/19 |
| Lengte 1/2 [mm] | 600/480 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte [mm] | 600 |
| Bevestigingswijze | Pinch Tab |
| Passende adapter | CR1214Z |
| Lengte 2 [mm] | 480 |
| Bijgevoegde adapter | CR1214Z, CR1202Z |
| Hoeveelheid | Set |
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, A 176 820 28 00, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Voor OE nummer | A 176 820 28 00 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
24/19, Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 0 |
| Lengte1/lengte2 [Inch] | 24/19 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Componentennummer | BSG 15-992-018 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
24/19, Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 0 |
| Lengte1/lengte2 [Inch] | 24/19 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Componentennummer | BSG 15-992-016 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Kogellamp
| Modeljaar tot | 2014 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -20%
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 600 |
| Passende adapter | 6 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -71%