Zoekresultaten "9 426"
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925, Jerrycan, SAE J 1703 F
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
SAE J 1703 F, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 Class 4
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Specificatie | SAE J 1703 F, FMVSS 116 DOT 4 |
| DIN / ISO | ISO 4925, ISO 4925 Class 4 |
| Breedte [mm] | 58,0 |
| Bundeltype | Fles |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, SAE J 1703 F, Vat, Synthetisch
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Specificatie | SAE J 1703 F |
| Bundeltype | Vat |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, Synthetisch, Jerrycan, FMVSS 116 DOT 4
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Breedte [mm] | 236 |
| Lengte [mm] | 388 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Hoogte [mm] | 334 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, Fles, FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F
| Hoogte [mm] | 225 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
SAE J 1703 F, ISO 4925, Fles, FMVSS 116 DOT 4
| Hoogte [mm] | 172 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Specificatie | SAE J 1703 F, FMVSS 116 DOT 4 |
| Breedte [mm] | 58,0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Bundeltype | Fles |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
P21W, BA15s
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |