Zoekresultaten "9 637"
Voor, Achter, wit
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Achter, wit
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -2%
Voor, Achter, wit
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Achter, wit
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Zonder daglicht, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtfunctie | Zonder daglicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Zonder daglicht, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtfunctie | Zonder daglicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Zonder daglicht, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtfunctie | Zonder daglicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Zonder daglicht, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtfunctie | Zonder daglicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Zonder daglicht, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtfunctie | Zonder daglicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -29%
Inbouw aan zijkant, Zonder daglicht, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtfunctie | Zonder daglicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 11-2009 |
| Bouwjaar tot | 10-2009 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar tot | 2010 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Voor, PY21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Inbouw aan zijkant, W5W
| Bouwjaar tot | 10-2009 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2009 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Modeljaar tot | 2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 11-2009 |
| Bouwjaar tot | 10-2009 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar tot | 2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W
| Bouwjaar vanaf | 11-2009 |
| Bouwjaar tot | 10-2009 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Modeljaar tot | 2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 10-2009 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar tot | 2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2009 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Achter, Oranje
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal portieren | 3 |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Oranje
| Aantal portieren | 3 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Oranje
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal portieren | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.