Zoekresultaten "9-502"
Aanvoerzijde
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T4W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), 036109675A
| TecDoc-motornummer | 17374 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 036109675A |
| Aantal kleppen | 12 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| TecDoc-motornummer | 17374 |
| Vereist aantal stuks | 24 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 036109675 |
| Hoogte 1 [mm] | 9,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8,8 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 7,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aanvoerzijde, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
- -71%
Synthetisch, BDW, Fles, A3/B4
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Motorcode | BDW |
| Hoeveelheid olie [L] | 6,5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| API specificaties | CF, SN |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-50 |
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -20%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Pro |
- -57%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| TecDoc-motornummer | 17374 |
| Vereist aantal stuks | 24 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8,8 |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| TecDoc-motornummer | 17374 |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Vereist aantal stuks | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 12,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8,8 |
- -44%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vereist aantal stuks | 4 |
| TecDoc-motornummer | 17374 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12,2 |
| Aantal kleppen | 6 |
- -63%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vereist aantal stuks | 3 |
| TecDoc-motornummer | 17374 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 036109675 |
| Aantal kleppen | 8 |
- -60%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 4,5 |
| Vereist aantal stuks | 24 |
| TecDoc-motornummer | 17374 |
| Buitendiameter [mm] | 8,5 |
| Bouwjaar vanaf | 01-2005 |
| Hoogte [mm] | 9,3 |
- -82%
- -65%
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -23%
T4W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -28%
866N W, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Bouwwijze radiaalasdichting | 866N W |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 12,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8,8 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8,8 |
- -56%