Zoekresultaten "904"
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Xenon, H7, PX26d
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
Xenon, H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Halogeen, Kogellamp
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Roestvrij staal
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 32 |
| Spanbereik van [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 7 |
- -10%
Xenon, H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Voor, Halogeen, Kogellamp
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -25%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Roestvrij staal
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 37 |
| Spanbereik van [mm] | 31 |
| Breedte [mm] | 7 |
- -9%
Xenon, H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Halogeen, Kogellamp
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende informatie | Service Kit |
- -29%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
Xenon, H7, PX26d
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -24%
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -24%
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -24%
| TecDoc-motornummer | 12588 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
Xenon, H7, PX26d
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -30%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Xenon, H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ontstekings-/ Startschakelaar
| Relaisfunctie | Ontstekings-/ Startschakelaar |
| Voor OE nummer | 7752313 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Halogeen, Kogellamp
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.