Zoekresultaten "S 70"
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -48%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, chroom/zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Chroom/zwart |
- -13%
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE CONNECT |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras links, met borgmoer
| Sleutelwijdte | 24 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 208 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 36507 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging
| Inbouwplaats | Voor |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Voor OE nummer | 051415 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 750 |
| Lengte 2 [mm] | 700 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 680 |
| Lengte 2 [mm] | 425 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 27 |
| Lengte 2 [inch] | 17 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 246 |
| Breedte [mm] | 99 |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Filter type | Pollenfilter |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 274 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -41%
Voor, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Lengte 2 [mm] | 700 |
| Aantal | 2 |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 28 |
| Lengte 2 [inch] | 28 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Aluminium
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hydrolager, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 177731 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -47%
Carbon filter
| Lengte [mm] | 259 |
| Breedte [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Carbon filter |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VAG, E9 90 - 01702/004, SFK211
| Breedte [mm] | 40 |
| Voor fabrikant | VAG |
| Controleteken | E9 90 - 01702/004 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | SFK211 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Vooras links, Aluminium
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer, met hydrolager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 177732 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -33%
Met voering, Lockheed System
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 38 |
| Voor fabrikant | Lockheed System |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203,2 |
- -48%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 102 |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Aantal | 2 |
- -40%
Filter insert, Carbon filter
| Filter type | Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 245 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 2 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435064 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628658 |
- -36%
Zwart, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Zonder behuizing, Met pakkingen
| Materiaal | Metaal |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5-6H, OCS 1
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Nettogewicht [g] | 248 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,2 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6H |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 2.0 TFSi 650x432x32 Motor: AXX / BWA / BPY Brazed
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Aansluittechniek | QF |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aansluiting aan de zijkant, Aansluiting links |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 432 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TURBOKOELER (Interkoeler) 1.9 TDi 617x406x32 Motor: BKC / BXE
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 70 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 70 |
| Aansluittechniek | QF |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aansluiting beneden |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 406 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -46%
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, A, Zonder stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.