Zoekresultaten "S62"
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 33,00 |
| Lengte [mm] | 229,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 16,00 |
| Lengte [mm] | 216,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 77,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -57%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 14,00 |
| Lengte [mm] | 190,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 72,0 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 17,00 |
| Lengte [mm] | 216,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13, 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 77,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 33,00 |
| Lengte [mm] | 213,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70,0 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, OE, M16-1.50, Met vrijlooppully
| Diepte [mm] | 16,00 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | OE |
| Breedte [mm] | 38,3 |
| Schroefdraadmaat | M16-1.50 |
| Buitendiameter [mm] | 48,8 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, M16-1.50, Met vrijlooppully
| Diepte [mm] | 16,00 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Breedte [mm] | 37,4 |
| Schroefdraadmaat | M16-1.50 |
| Buitendiameter [mm] | 48,8 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
- -59%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 52,5 |
| Dikte [mm] | 1,50 |
| Breedte [mm] | 52,50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37,00 |
- -67%
STANDARD LINE, M16x1,5
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal groeven | 5 |
- -61%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
BENDIX
| Breedte [mm] | 34 |
| Remsysteem | BENDIX |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -53%
- -56%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-D(Dummy) Plu
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-D(Dummy) Plu | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M8 B+;Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,26 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0276 |
| Klem | M8 B+ |
| Pin "50" Plug | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Plug;0088, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| 0088 | |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M8 B+;Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0225 |
| Klem | M8 B+ |
| Pin "50" Plug | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 77 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0225 |
| Klem | M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Plug;0088, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| 0088 | |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,91 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0268 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 71 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 83 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 2280009871 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 6116 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,57 |
- -65%
30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 2810040071 |
| Aantal tanden | 8 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
F000BL078K, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 125 |
| Voor OE nummer | F000BL078K |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -71%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%