Zoekresultaten "S93"
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1725 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x30
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x30 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M36x1.5mm, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20 P1.5 |
- -50%
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1355 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 99-875-005
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 48 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 440 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Componentennummer | BSG 99-875-005 |
| Pooluitvoering | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Poly-V Tit, M4/SAE, M14x1,25, 21 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitendraad, M5, Electrisch, Korte staaf
| Draadtype | Buitendraad |
| Lengte [mm] | 280 |
| Schroefdraadmaat | M5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Antennetype | Korte staaf |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10W-60, API SP/CF, ACEA A3/B4, Fles
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Specificatie | API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
-, Beugel wisserblad, 8250A186
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 146 |
| Gewicht [g] | 110 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Voor OE nummer | 8250A186 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Gevuld | |
| Kenletter | 65 |
| Gewicht [kg] | 5,010 |
| Lengte [mm] | 1490 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 352 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
- -45%
Filter insert
| Lengte [mm] | 282 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
- -46%
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,27 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 803.060 |
| Diameter [mm] | 80,5 |
- -20%
- -7%
- -11%
Bobine-eenheid, Aansluituitvoering SAE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
| Ontstekingspoel | Bobine-eenheid, Aansluituitvoering SAE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 92 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,0 |
| Nettogewicht [g] | 108 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 211,0 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 37,1 |
| Filter type | Filter insert |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOORBUMPER 5/97+ PRIMER
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Bovenste deel |
| Oppervlakte | Gedeeltelijk in grondverf |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder bumperdrager |
| Voor dagwaardegerechte reparatie |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORFRONT
| Plaattype | Slotdrager |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL VOLLEDIG RECHTS -COMBO Primer
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Instellen |
| Artikelnummer paar | 3776813 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SPIEGELGLAS LINKS NIET VERWARMD
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Onverwarmd, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 3777832 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -27%
M10 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Schroefdraad lengte [mm] | 24 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Buisdiameter [mm] | 9 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Klepschijfdiameter [mm] | 27,5 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
- -34%