Zoekresultaten "701 104 001"
Achteras, Gietijzer, BOSCH, BENDIX
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 20,6 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | BOSCH, BENDIX |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder wiellager
| Breedte [mm] | 270 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 270 |
| Minimale dikte [mm] | 68 |
| Trommeldiameter [mm] | 268 |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Diameter [mm] | 268 |
| Dikte [mm] | 270 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 268 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 87 |
| Centreringdiameter [mm] | 87 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 268 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M10x1 | internal SF, M10x1 | internal
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lengte [mm] | 335 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 | internal SF |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 | internal |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KG190056.0.2, Gietijzer, voor stuur links/rechts
| Voor fabrikantnummer | KG190056.0.2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,05 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
KG190056.0.2, Gietijzer, voor stuur links/rechts
| Voor fabrikantnummer | KG190056.0.2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,05 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 10 |
| Cilinderboring [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,514 |
| Lengte [mm] | 569 |
| Slag [mm] | 240 |
| Uitwerpkracht [N] | 910 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, Zonder schroeven, R90 Homologated, Gecoat
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30 |
| Draaimoment [Nm] | 115 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 6,88 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 64,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PREMIER Coat+ disc |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Zonder schroeven, Gecoat, Set
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Draaimoment [Nm] | 115 |
| Minimale dikte [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 7,43 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Hoogte [mm] | 64,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 282 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MANUEEL RAAMMECHANISME 2/3D. LINKS -12/95
| Werkwijze | Manueel |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 5874232 |
| Aantal portieren | 3, 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MANUEEL RAAMMECHANISME 2/3D. RECHTS -12/95
| Werkwijze | Manueel |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 5874231 |
| Aantal portieren | 3, 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Hoogte [mm] | 95 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Hoogte [mm] | 120 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 108 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 88 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 91 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 701419810A, M16x1,5, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 701419810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 298 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Met koelvloeistofniveauschakelaar aansluiting, Met terugloop, rechthoekig
| Materiaal | Kunststof |
| Verwarming / Koeling | Met koelvloeistofniveauschakelaar aansluiting |
| Naloop/terugloop | Met terugloop |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 15 |
| Dikte [mm] | 65 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,2 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 282 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Dikte [mm] | 65 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, BENDIX-BOSCH
| Diameter [mm] | 21 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 721611047 |
| Remsysteem | BENDIX-BOSCH |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
BENDIX, E9 90R-02A0116/5442
| Breedte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Controleteken | E9 90R-02A0116/5442 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 268 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afsluitstop
| Gewicht [g] | 565 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 mm
| Schakelpunt [°C] | 112, 107 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 mm
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Mekra Lang
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Dikte [mm] | 304 |
| Breedte [mm] | 520 |
| Lengte [mm] | 811 |
| Fabrikant | Mekra Lang |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 17,9 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras links, met borgmoer
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 10584 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remvloeistof
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Let op de serviceinformatie | |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, Bovenaan, Vooras links en rechts
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,4 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links en rechts |
| Gewicht [kg] | 0,58 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.