×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "701 179 001"
59 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 701 179 001×
Krukas positiesensor Topran 701 915
Met houder, Zonder kabel
701 915
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 97,11
€ 26,22
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
€ 63,27
€ 51,88
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Vaico V25-0101
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
V25-0101
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
€ 4,54
€ 3,58
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Vaico V25-0144
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
V25-0144
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
€ 12,58
€ 5,92
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer Magneti Marelli 430719089300
430719089300
| Lengte 547mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 220mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 550N |
€ 27,47
€ 13,73
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586019
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586019
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 12,33
€ 10,60
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586030
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586030
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 16,75
€ 14,40
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586047
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586047
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 15,97
€ 13,73
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586069
Opschroeffilter
586069
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 14,42
€ 12,40
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1313020
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
J1313020
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
€ 17,51
€ 5,78
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Magneti Marelli 430719036705
430719036705
| Lengte [mm] | 545 |
| Uitwerpkracht [N] | 455 |
€ 28,06
€ 28,06
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Magneti Marelli 430719047605
430719047605
| Lengte [mm] | 517 |
| Uitwerpkracht [N] | 665 |
€ 27,45
€ 27,45
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Magneti Marelli 430719089305
430719089305
| Lengte [mm] | 545 |
| Uitwerpkracht [N] | 510 |
€ 29,87
€ 29,87
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,46
€ 31,46
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor Metzger 0902398
Zonder kabel
0902398
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 61,92
€ 61,92
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Febi Bilstein 27138
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
27138
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
€ 9,52
€ 7,14
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Lesjöfors 8172940
Achter, voor voertuigen met te openen achterruit
8172940
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met te openen achterruit |
€ 71,31
€ 29,23
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Krukassensor Wagner CRS00270
Inductie sensor, Zonder kabel, zwart
CRS00270
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,031 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Gewicht [kg] | 0,046 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 25,86
€ 20,42
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor FAE 79400
Inductie sensor, zwart
79400
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 96,18
€ 41,36
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 60,88
€ 20,70
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor Motorad 1KR546
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
1KR546
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 43,6 |
| Voor OE nummer | 7701474895 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Weerstand [Ohm] | 350 |
€ 69,14
€ 24,20
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsset Exedy RNK2005
Driedelig, Met lager
RNK2005
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
€ 236,07
€ 101,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsset Sasic 5104009
Met koppelingdrukplaat, Met centreerdoorn, Met druklager
5104009
| Voor OE nummer | 7711497030 |
| Aantal tanden | 26 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met centreerdoorn, Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 180 |
€ 141,52
€ 141,52
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Blue Print ADA102119
Opschroeffilter
ADA102119
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
€ 9,64
€ 7,82
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Purflux LS907
3/4"-16, Opschroeffilter
LS907
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 11,98
€ 8,63
- -28%
Tijdelijk uitverkocht